Kvalitné osušky v našom portfóliu sú určené pre náročných zákazníkov. Svojím zložením patria k špičkovým produktom, ktoré svojou mäkkosťou spríjemnia chvíle každému užívateľovi.

Exkluzívne bambusové osušky

Ponúkame vám bambusové osušky skladajúce sa zo 70 % z bambusového vlákna a z 30% z bavlny. Okrem spomínanej mäkkosti, majú oveľa vyššiu savosť ako bežné uteráky. K ich špeciálnym vlastnostiam ďalej patrí aj antibakteriálne zloženie. Odporúčame ich pre všetkých, ktorých trápi alergia, ale aj pre malé deti či ľudí s citlivou pokožkou. Svojím príjemným rozmerom 70 x 140 cm sú vhodné ako pre deti tak aj pre dospelých. Vyberte si z elegantných farieb ako je olivovo zelená, broskyňová, staroružová a mnohé iné.

Príjemné bavlnené osušky

Bavlnené osušky v zložení zo 100%-nej bavlny patria k najobľúbenejším a najpredávanejším produktom v našej ponuke. Široká škála farieb a výhodná cena sú zárukou, že si vyberie každý. Vytvorte si jedinečnú atmosféru vo vašej kúpeľni pomocou rôznych farebných kombinácii osušiek. Či už sa rozhodnete pre výraznú tyrkysovú, zelenú alebo ružovú, alebo siahnete radšej po klasických bielych alebo krémových osuškách, vaša kúpeľňa dostane nový nádych čistoty a luxusu.

Filtrovať produkty / Zobrazujem všetky 21 výsledkov
Materiál
Farba
Rozmery
Cena