Chránič matraca patrí k dôležitým doplnkom každej postele. Či už sú to chrániče na manželské postele, alebo na detskú posteľ či postieľku, ich vynikajúci materiál ochráni každý matrac. Z vrchnej strany sú froté zložené zo 100% bavlny a zo spodnej strany sú opatrené nepremokavou polyuretánovou vrstvou. Tá dokonale zaručí, že váš matrac zostane suchý a čistý.

Vyberte si pre Vás najvhodnejší chránič matraca

Chránič matraca je veľmi jednoduchý na údržbu, môžete ho prať v práčke na 60 °C. Častým praním sa jeho kvalita neznehodnotí, keďže je vyrobený z nadštandardných materiálov. Je nepremokavý a priedušný zároveň. Jeho upevnenie na matrac je zabezpečené pomocou pevných gumených pruhov v každom rohu chrániča. Zloženie všetkých matracových chráničov je antialergénne.

K dispozícií máme množstvo rozmerov:

70 x 140 cm

100 x 200 cm

160 x 200 cm

180 x 200 cm

200 x 220 cm

Matracové chrániče určené na detské postieľky kúpite v milom prevedení Hello Kitty. Ich rozmer predstavuje 60 x 120 cm. Funkcia nepromokavosti je zabezpečená polyuretánovou vrstvou  tak, aby sa detský matrac maximálne ochránil a vaše dieťa mohlo pokračovať v spokojnom spánku. Detské chrániče je možné prať až na 90 °C. Odporúčame našim zákazníkom zakúpiť si dva chrániče, ktoré sa potom podľa potreby vymieňajú.

Filtrovať produkty / Zobrazujem všetky 3 výsledkov
Materiál
Farba
Rozmery
Cena