Naša ponuka obliečok je plná luxusu a krásnych farieb. Orientujeme sa na kvalitné exkluzívne materiály ako je 100% bavlna .

Obliečky na vankúše a prikrývky

Ide o textilné látky, ktoré sú príjemné na dotyk, k ich vlastnostiam patrí aj mäkkosť. Luxusné bavlnené obliečky so 100% zložením bavlny Ranforce vám vyčarujú spokojný a plnohodnotný spánok. Sú k dispozícii v rôznych rozmeroch, 140×200 cm, 140×220 cm, 220×200 cm a vankúšové obliečky v klasickom rozmere 70×90 cm.

Zapínanie je vyriešené formou tenkého zipsu, ktorý je spoľahlivý a takmer nebadateľný.

Naše exkluzívne obliečky 3D Exclusive  vytvoria v každej spálni alebo detskej izbe dokonalú atmosféru vďaka fenomenálnej digitálnej 3D potlači.  Či už je to vzor bicykla, futbalovej lopty pre chlapcov alebo romantické kvetinové motívy pre dievčatá, určite si z našej ponuky vyberie každý, aj dospelí. Medzi zaujímavé materiály patrí aj bambusové vlákno. Bambusové obliečky obsahujú až 60% bambusového vlákna a 40% bavlny.  Bambusové vlákna sú antialergické, dobre sajú vlhkosť a sú priedušné…

K najpredávanejším a najobľúbenejším produktom v tejto kategórii patria luxusné bavlnené obliečky zo 100% bavlny deLuxe, pre deti obliečky bavlna deLuxe do postieľky, a taktiež obliečky 3D Exclusive.

Filtrovať produkty / Zobrazujem 1 - 40 z 217 výsledkov
Materiál
Farba
Rozmery
Cena
Zapínanie