Obliečky Bavlna deLuxe sú najobľúbenejším produktom spomedzi obliečok. Široká ponuka farebných motívov je zárukou, že si u nás vyberie každý. Na výber máme elegantné dizajny pre náročných vo farbách ako je bordová, či tmavomodrá. Potrebujete pestrofarebné obliečky pre deti? Tak pre vás sú určené geometrické motívy s krásnymi žiarivými pásikmi, kruhmi, štvorcami alebo orientálnymi vzormi. Pre romantické duše ponúkame množstvo jemných kvetinových vzorov v ružových, alebo béžových odtieňoch.

Exkluzívna Bavlna deLuxe

Bavlnené obliečky v exkluzívnej kvalite deLuxe sú určené pre tých, ktorí majú radi prvotriedne produkty. Sú tiež zárukou stálosti farieb a príjemnej jemnosti na dotyk. Ponúkame vám ich v rôznych rozmeroch podľa typu postele – jednolôžko štandardné, jednolôžko predĺžené a dvojlôžko štandardné.

Luxusné obliečky zo 100%-nej bavlny potešia určite každého a sú vhodné aj ako darček pre vašich blízkych. Množstvo dizajnov či už elegantných, detských, extravagantných, alebo romantických kvetinových a tiež 3 typy rozmerov sú zárukou, že si u nás zákazníci nájdu tie svoje pravé obliečky.

Filtrovať produkty / Zobrazujem 1 - 40 z 166 výsledkov
Materiál
Farba
Rozmery
Cena
Zapínanie