Paplóny a vankúše v našej ponuke sa vyznačujú nadštandardnou kvalitou zaručujúcou plnohodnotný spánok. Paplóny sú antialergické, ich poťahový materiál je tvorený 100% bavlnou alebo polyesterom, výplň je z polyesterového dutého vlákna. Výplň je vyrábaná špeciálnou škandinávskou metódou vrstvenia vlákien. Sú vzdušné, vysoko hrejivé a príjemné na dotyk. Sú ideálne pre všetky vekové kategórie, hrejivosť zabezpečuje ich používanie takmer počas celého roka.

Paplóny a vankúše kvalitného spracovania

Paplóny a vankúše majú kvalitné spracovanie aj materiály a sú tak zárukou dlhej životnosti. Vankúše s detskými motívmi Hello Kitty sú milou dekoráciou do každej izbičky. Majú taktiež antialergické zloženie, výplň je tvorená polyesterovým dutým vláknom.

Potrebujete darček pre slečnu? Vyberte si z našej širokej ponuky detských vankúšov s rozmermi 40 x 40 cm.  Nájdete ich v mnohých farebných odtieňoch a kombináciách. Sú ideálnym dekoračným prvkom každej detskej izby, úžasnou ozdobou postelí aj sedačiek. Zaexperimentujte! Vytvorte si netradičné farebné kombinácie rôznych vankúšov a vyčarujte pôvabnú atmosféru!

Filtrovať produkty / Zobrazujem všetky 3 výsledkov
Materiál
Farba
Rozmery
Cena